x
Super
92%

Už sme tam boli a vrátili sme sa. Super wellness, veľmi dobré a chutné večere, personál, pobyt bez výhrad.

Logo Zľavomat

COVID-19

Počas celého januára 2022 bude Wellness&SPA otvorené pre všetkú verejnosť nasledovne:

PO - ŠTV: zatvorené
Piatok - 12:00 - 22:00
Sobota - 10:00 - 22:00
Nedeľa - 10:00 - 22:00

Od 31. januára 2022 budú všetky naše prevádzky otvorené v štandardnom režime:

Wellness&SPA - denne od 10:00 - 22:00

Kvôli aktuálnym epidemiologickým opatreniam, ktoré nám upravujú maximálnu kapacitu sa radšej informujte o možnosti vstupu na našej recepcii. Za pochopenie ďakujeme.

Informácie k obmedzeniam v súvislosti s COVID-19

*Aktualizované 19.1.2022

Pobyt je možné absolvovať len v režime OP+:

 • osoby kompletne zaočkované, ktoré dostali posilňujúcu dávku vakcíny, ide teda o osoby:
  • najmenej 14 dní po druhej dávke vakcíny dvojdávkovej schémy plus booster dávka
  • najmenej 21 dní po prvej dávke vakcíny jednodávkovej vakcíny plus booster dávka
  • osoby kompletne zaočkované (2. dávka dvojdávkovej schémy, 1. dávka jednodávkovej schémy), ktoré majú negatívny výsledok RT-PCR alebo LAMP testu nie starší ako 72 hodín alebo antigénového testu nie starší ako 48 hodín
 • kompletne zaočkované (2. dávka dvojdávkovej schémy, 1. dávka jednodávkovej schémy) osoby do 18 rokov a 2 mesiacov veku (teda bez posilňujúcej dávky aj bez testu)
 • kompletne zaočkované (2. dávka dvojdávkovej schémy, 1. dávka jednodávkovej schémy) osoby, ktoré prekonali COVID-19 pred nie viac ako 180 dňami
 • osoba, ktorá má kontraindikáciu očkovania proti ochoreniu COVID-19 podľa odborného usmernenia Ministerstva zdravotníctva SR a zároveň je schopná sa preukázať o certifikátom o výnimke z očkovania podľa odborného usmernenia MZ SR, ktorý je v prílohe vyhlášky a o negatívnym výsledkom RT-PCR alebo LAMP testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín od odberu alebo antigénového testu nie starším ako 48 hodín od odberu
 • Osoby od 6 do 12 rokov a 2 mesiacov veku, ktoré majú negatívny výsledok RT-PCR alebo LAMP testu nie starší ako 72 hodín alebo antigénového testu nie starší ako 48 hodín
 • Osoby do 6 rokov veku bez testu

 

Nariadenia, ktoré stále platia:

 • povinnosť nosiť respirátor v interiéri v spoločných priestoroch a na hromadných podujatiach aj v exteriéri
 • dezinfekcia rúk
 • dodržiavanie odstupov

 

Rezervovať si pobyt?

Ak k nám chcete prísť, určite áno. Rezerváciu si u nás vytvoríte cez online booking na tejto stránke alebo telefonicky, či mailom na recepcii hotela. Nepodceňujeme situáciu, no život sa nezastavil a my Vám chceme prinášať stále ten najlepší oddych a relax. Našťastie, rezervácie pribúdajú a hostia sa k nám tešia.

Aké sú opatrenia v Hoteli?

Dodržiavame všetky nariadenia a opatrenia Hlavného hygienika. Všade je umiestnená dezinfekcia, v interiéri nosíme respirátory alebo rúška, pravidelne a dôkladne všetko čistíme a dezinfikujeme.

Mám rezerváciu, no nemôžem prísť. Čo robiť?

Prosíme Vás o kontaktovanie recepcie. V prípade zrušenia pobytu je dôležité oboznámiť sa aj so Všeobecnými obchodnými podmienkami, kde sú všetky situácie popísané.

 

Ďakujeme za Vašu priazeň aj počas náročného obdobia a za Váš záujem o pobyty u nás. Tešíme sa na každého hosťa, ktorý k nám príde.

Tím Hotela Aquatermal***

 

Zdieľajte tento článok s priateľmi

Máte už rezervovaný váš pobyt?

#aquatermal

Rezervovať priamo

Vedeli ste, že pri online rezevácii priamo na našom webe nakúpite pobyt najvýhodnejšie? Všetky najlepšie akcie a zľavy nájdete vždy na našom webe. Vyskúšajte si priamu rezerváciu už aj so zabezpečenou online platbou. Vyberte, vyskladajte a nakúpte priamo na našom webe.