x
Super
92%Veľmi pekné a vkusné zariadenie hotela, čistota na vysokej úrovni, gastronómia veľmi chutná a rozmanitá. Nesmierne ochotný a milý personál. Bonusom k termálnej vode bol saunový svet. Celkový dojem z pobytu bol úžasný a určite sa sem vrátime. Marta a 5 ďalsích dôchodcov z Bratislavy a Senca
Logo Zľavomat

Obmedzenia prevádzky

Milí hostia a priatelia,

vzhľadom na vzniknutú situáciu, ktorá sa mení doslova z hodiny na hodinu, aj my zaujímame zodpovedný prístup a zatvárame Hotel Aquatermal*** so všetkými prevádzkami.

V týchto chvíľach komunikujeme so všetkými Vami, ktorí u nás máte rezervácie a hľadáme možnosti ako Vám poskytnúť náhradný termín, prípadne vrátenie financií.

Neteší nás táto situácia, pretože sme tu pre Vás radi, no chceme prispieť k zastaveniu šírenia vírusu aj napriek veľkým finančným stratám.

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete stále kontaktovať na známych telefónnych číslach alebo mailom.

Veríme, že spoločne sa nám podarí ustáť túto náročnú skúšku a že nám zachováte svoju priazeň. Ďakujeme.

#ostavamdoma

Tím Hotela Aquatermal

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdieľajte tento článok s priateľmi

Máte už rezervovaný váš pobyt?

#aquatermal

Rezervovať priamo

Vedeli ste, že pri online rezevácii priamo na našom webe nakúpite pobyt najvýhodnejšie? Všetky najlepšie akcie a zľavy nájdete vždy na našom webe. Vyskúšajte si priamu rezerváciu už aj so zabezpečenou online platbou. Vyberte, vyskladajte a nakúpte priamo na našom webe.