x
Super
92%Ako rodinka sa do hotela s radosťou vraciame. Vždy tú najdeme všetko čo sme si želali. Personál na 1*
Logo Zľavomat

Firmy a školenia

Náš hotel disponuje dvomi konferenčnými miestnosťami o kapacite od 20 osôb do 80 osôb. Káždá z miestností je vybavená moderným technickým zariadením. Spojte príjemné s užitočným a naplánujte si netradičné skupinové podujatia priamo v aquaparku. Máme pre vás všetko čo potrebuje poriadny event! 

Široká ponuka wellness služieb

Vychutnajte si množstvo atrakcií, bazénov, sáun a oddychových zón s termálnou energiou lokálneho prameňa.

Priestranné školiace priestory

Náš hotel disponuje dvomi konferenčnými miestnosťami o kapacite od 20 osôb do 80 osôb. Káždá z miestností je vybavená moderným technickým zariadením.

Komfortné ubytovanie vo výbornom štandarde

Presne 41 moderne zariadených izieb je pripravených ubytovať vašich účastníkov v komfortných izbách rôzneho štandardu.

Moderná gastronómia so sezónnymi špecialitami

Vaše veľké nároky na kvalitnú kuchyňu uspokojíme vysokým štandardom modernej gastronómie s prvkami tradícií a lokálnych zvyklostí.

Bezproblémové parkovanie a dostupnosť

Počas vášho podujatia môžete využiť dostatočné kapacity parkovacích miest pri Hoteli Aquatermal. Parkovanie je pre všetkých účastníkov zdarma.

Doplnkový program pripravený na mieru

S prípravou aj organizáciou podujatia vám radi pomôžeme. Pripravíme pre vás vhodnú kombináciu doplnkových služieb, skladbu coffee breakov, večerného programu aj výzdoby.


Nezáväzná cenová ponuka

Všetky naše priestory vám vieme pripraviť podľa vašich požiadaviek aj na rôzne rodinné oslavy, svadobné hostiny, firemné akcie a teambuildingy. Neváhajte nás kontaktovať a radi Vám pripravíme špeciálnu ponuku na mieru.

Odoslať
#aquatermal

Rezervovať priamo

Vedeli ste, že pri online rezevácii priamo na našom webe nakúpite pobyt najvýhodnejšie? Všetky najlepšie akcie a zľavy nájdete vždy na našom webe. Vyskúšajte si priamu rezerváciu už aj so zabezpečenou online platbou. Vyberte, vyskladajte a nakúpte priamo na našom webe.