x
Super
92%

Všetko super – najväčší wellness, kvalitné masáže, výborná strava, milý personál, čisté a pekné izby, pekné okolie hotela, celý komplex super

Logo Zľavomat

Café&bar&restaurant

Myšlienka vytvorenia priestoru pre rozšírenie reštaurácie tu bola už dlhšie. Cítili sme potrebu vytvoriť miesto pre všetkých, ktorí milujú dobré jedlo, vychutnajú si kvalitnú kávu, doprajú si výberový alkohol alebo sa radi porozprávajú pri výnikajúcich dezertoch. A to nielen pre ubytovaných hostí, ale aj pre všetkých z okolia.

 

"Prístavba"reštaurácie, ako ju všetci tu voláme, je jednou z veľkých investícii minulého aj tohto roku. Vytvoril sa unikátny priestor pre skutočne výbornú A lá carte reštauráciu, kde môžeme splniť očakávania hostí prichádzajúcich "zvonku". Pôvodnú časť reštaurácie využívame pre raňajky a večere ubytovaných hostí a nová časť je ako stvorená pre príjemné posedenie a gastronomický zážitok.

 

Ako vznikal priestor CAFÉ & BAR & RESTAURANT?

Namiesto veľkých opisov, ktoré aj tak nemôžu vystihnúť čo sa tu dialo :), si môžete pozrieť proces v galérii.

Sme presvedčení, že CAFÉ & BAR & RESTAURANT bude ideálnym miestom pre Vaše rodinné oslavy, krstiny, alebo len miestom, kde si vychutnáte skvelú kávičku s dezertom.

Tím kuchyne na čele so šéfkuchárom Petrom Semivanom sa veľmi teší na každého hosťa v novej, vynikajúcej reštaurácii. Počas roka aktualizujeme jedálny lístok A lá carte a prinášame Vám tie najlepšie kulinárske špeciality. Okrem jedálneho lístka A lá carte sú pripravované aj zaujímavé denné obedové menu, z ktorých si zaručene každý vyberie. Ochutnať niečo nové je jednoduché, stačí prísť :) #podnastrehovu

 

Veríme, že v CAFÉ & BAR & RESTAURANT Hotela Aquatermal*** Vám budeme prinášať skvelé gastronomické zážitky, príjmené prostredie a úžasne strávený čas.

Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.

 

 

 

Zdieľajte tento článok s priateľmi

Máte už rezervovaný váš pobyt?

#aquatermal

Rezervovať priamo

Vedeli ste, že pri online rezevácii priamo na našom webe nakúpite pobyt najvýhodnejšie? Všetky najlepšie akcie a zľavy nájdete vždy na našom webe. Vyskúšajte si priamu rezerváciu už aj so zabezpečenou online platbou. Vyberte, vyskladajte a nakúpte priamo na našom webe.