x
Super
92%Veľmi pekné a vkusné zariadenie hotela, čistota na vysokej úrovni, gastronómia veľmi chutná a rozmanitá. Nesmierne ochotný a milý personál. Bonusom k termálnej vode bol saunový svet. Celkový dojem z pobytu bol úžasný a určite sa sem vrátime. Marta a 5 ďalsích dôchodcov z Bratislavy a Senca
Logo Zľavomat

Atrakcie kúpaliska

Termálne kúpalisko Kupko Strehová ponúka okrem 6 bazénov mnoho priestoru pre oddych, ale aj zábavu. Veľký areál je prevažne pokrytý trávou a poskytuje miesto pre rôzne športy. Okrem toho je k dispozícii aj pieskové ihrisko pre plážový volejbal. Deti strávia pekné chvíle v priestrannom detskom ihrisku s množstvom šmýkačiek, hojdačiek a prekážok.

Stravovanie

Gastronomické špeciality si môžete vychutnať v reštaurácii Hotela Aquatermal***. Ak hľadáte niečo rýchle pod zub, v areáli sa nachádza viacero bufetov s rozličnou ponukou – langoše, pizze, minútky alebo hotové jedlá. Samozrejmosťou je široká ponuka nápojov a tiež zmrzliny.

Tobogány

V areáli kúpaliska je k dispozícii hneď niekoľko tobogánov a šmýkačiek. Do zábavného bazéna sa detičky môžu pospúšťať na dvoch červeno-žltých šmýkačkách a na jednom modrom tobogáne. Do 50m viacúčelového bazéna sa môžete spustiť na obľúbenej trojšmýkačke, ktorá zaručí množstvo zábavy. Najväčším tobogánom je veľký zelený tobogán, na ktorom sa môžete spúšťať len na raftoch, a to jednotlivo alebo ako dvojica.

Pri využívaní akejkoľvek atrakcie Vás prosíme o pozornosť na bezpečnosť, o zodpovednosť za deti, ktoré sú s Vami a ohľaduplnosť voči ostatným návštevníkom. Veríme, že sa každý návštevník u nás bude cítiť dobre.

 

Animácie

Celé leto sú na Kupku s vami naši skvelí animátori, ktorí sa postarajú o spestrenie vášho dňa. Vždy dobre naladení, s úsmevom a energiou, zabavia deti aj dospelých. Rôzne súťaže, hry, mini disco show, či dynamické aquagymy! O zábavu je vďaka nim každý deň u nás postarané!

 

 

Naše leto je úžasné, vychutnajte si tie najlepšie zážitky na Kupku Aquatermal Strehová!

Zdieľajte tento článok s priateľmi

Máte už rezervovaný váš pobyt?

#aquatermal

Rezervovať priamo

Vedeli ste, že pri online rezevácii priamo na našom webe nakúpite pobyt najvýhodnejšie? Všetky najlepšie akcie a zľavy nájdete vždy na našom webe. Vyskúšajte si priamu rezerváciu už aj so zabezpečenou online platbou. Vyberte, vyskladajte a nakúpte priamo na našom webe.