x
Super
92%

Všetko super – najväčší wellness, kvalitné masáže, výborná strava, milý personál, čisté a pekné izby, pekné okolie hotela, celý komplex super

Logo Zľavomat

Atrakcie kúpaliska

Termálne kúpalisko Kupko Strehová ponúka okrem 6 bazénov mnoho priestoru pre oddych, ale aj zábavu. Veľký areál je prevažne pokrytý trávou a poskytuje miesto pre rôzne športy. Okrem toho je k dispozícii aj pieskové ihrisko pre plážový volejbal. Deti strávia pekné chvíle v priestrannom detskom ihrisku s množstvom šmýkačiek, hojdačiek a prekážok.

Stravovanie

Gastronomické špeciality si môžete vychutnať v reštaurácii Hotela Aquatermal***. Ak hľadáte niečo rýchle pod zub, v areáli sa nachádza viacero bufetov s rozličnou ponukou – langoše, pizze, minútky alebo hotové jedlá. Samozrejmosťou je široká ponuka nápojov a najmä zmrzliny.

Animácie

Celé leto sú na Kupku s vami naši skvelí animátori, ktorí sa postarajú o spestrenie vášho dňa. Súťaže pre deti a dospelých, animácie, vodná gymnastika – to všetko môžte u nás zažiť!

Zdieľajte tento článok s priateľmi

Máte už rezervovaný váš pobyt?

#aquatermal

Rezervovať priamo

Vedeli ste, že pri online rezevácii priamo na našom webe nakúpite pobyt najvýhodnejšie? Všetky najlepšie akcie a zľavy nájdete vždy na našom webe. Vyskúšajte si priamu rezerváciu už aj so zabezpečenou online platbou. Vyberte, vyskladajte a nakúpte priamo na našom webe.