x
Super
92%V tomto zariadení je vždy všetko v najlepšom poriadku . Zatiaľ som sa nestretol s nejakými nedostatkami. Výborná kuchyňa, wellnes, personál.
Logo Zľavomat

Kde nás nájdete

AQUATERMAL Strehová leží v obci Dolná Strehová, ktorá sa nachádza v severnej časti Ipeľskej kotliny na juhu Slovenska v regióne Novohrad, mezi mestami Lučenec a Veľký Krtíš, do ktorého okresu aj spadá.

Adresa: Hlavná 320, 991 02 Dolná Strehová

GPS: N48°15'33'' E19°28'21''

Vzdialenosti miest od Aquatermal Strehová:

  • Veľký Krtíš – 15 km
  • Lučenec – 25 km
  • Fiľakovo – 40 km
  • Salgótarján – 40 km
  • Detva – 45 km
  • Zvolen – 54 km

Spojenie vlastným automobilom:

Zo Zvolena - pokračujete po ceste I/16 smer Košice do obce Vigľaš. 1 km za obcou Vígľaš odbočíte vpravo a pokračujete po hlavnej ceste cez obec Slatinské Lazy, popri obci Stará Huta, stále na smer Veľký Krtíš cez obce Horný a Dolný Tisovník a Horná Strehová. Na križovatke za obcou Horná Strehová pokračujete rovno a po 2 kilometroch za obcou Vieska po ľavej strane uvidíte areál kúpalísk a hotela Aquatermal***.

Z Lučenca - prechádzate cez mesto a orientujete sa na smer Veľký Krtíš (na prvej svetelnej križovatke vpravo, potom stále rovno). Po 20 kilometroch na križovatke odbočíte vľavo, smer Dolná Strehová a po 2 kilometroch za obcou Vieska po ľavej strane uvidíte areál kúpalísk a hotela Aquatermal***.

Parkovanie:

Na parkovanie slúži malé parkovisko priamo pred recepciou a veľké parkovisko pod hotelom. Parkovanie je pre hotelových hostí bezplatné.

Železničné a autobusové spojenie:

Ak plánujete na prepravu k nám využiť spoje, odporúčame využiť autobusy, alebo vlaky do Lučenca. Odtiaľ prestúpite na autobusovej stanici (nástupište č. 19) na autobus do zastávky Dolná Strehová - kúpalisko. Tieto spoje zastavujú priamo pred areálom nášho hotela.

Aby ste ideálne načasovali príchod na dobu nášho check-in o 14:00, odporúčame Vám využiť spoje s odchodom: Počas pracovných dní: 12:15 hod., 13:30 hod., 14:35 hod., 15:45 hod. a počas víkendu: 12:15 hod.. Cesta trvá 45 minút. 

Zdieľajte tento článok s priateľmi

Máte už rezervovaný váš pobyt?

#aquatermal

Rezervovať priamo

Vedeli ste, že pri online rezevácii priamo na našom webe nakúpite pobyt najvýhodnejšie? Všetky najlepšie akcie a zľavy nájdete vždy na našom webe. Vyskúšajte si priamu rezerváciu už aj so zabezpečenou online platbou. Vyberte, vyskladajte a nakúpte priamo na našom webe.