x
Super
92%

Bol to už náš druhý pobyt v tomto zariadení, boli sme veľmi spokojný, vyhovuje nám hlavne neobmedzený vstup do bazénov a sáun.

Logo Zľavomat

Najnovšie príspevky na Facebooku

Neustále vám prinášame aktuálne novinky a dianie z hotela na sociálne siete. Sledujte nás na Instagrame a Facebooku a neunikne vám nič dôležité. 

Okrem špeciálnych akcií prinášame aj zákulisie celého rezortu a rôzne ďalšie zaujímavosti. Hotel je ako živý organizmus, plný ruchu a práce na tom, aby sme sa neustále zlepšovali. Vďaka príbehom a postom na sociálnych sieťach spoznáte aj to, čo bežne zostáva pre oči našich klientov neviditeľné :)

 

Vidíme sa na sociálnych sieťach!

  

 

Máte už rezervovaný váš pobyt?

#aquatermal

Rezervovať priamo

Vedeli ste, že pri online rezevácii priamo na našom webe nakúpite pobyt najvýhodnejšie? Všetky najlepšie akcie a zľavy nájdete vždy na našom webe. Vyskúšajte si priamu rezerváciu už aj so zabezpečenou online platbou. Vyberte, vyskladajte a nakúpte priamo na našom webe.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím