x
Super
92%

Všetko super – najväčší wellness, kvalitné masáže, výborná strava, milý personál, čisté a pekné izby, pekné okolie hotela, celý komplex super

Logo Zľavomat

Najnovšie príspevky na Facebooku

Neustále vám prinášame aktuálne novinky a dianie z hotela na sociálne siete. Sledujte nás na facebooku a neunikne vám nič dôležité. 

Krásny deň zamilovaných Vám želá koletív Hotela Aquatermal*** Strehová ❤️❤️❤️

Víťazom vianočnej súťaže "Kúp darček a vyhraj" sa stáva Martin Zan. Výhercovi srdečne blahoželáme. Budeme ho kontaktovať e-mailom.

Zima už konečne dorazila aj na Strehovú. Tak šup-šup do tepla. Náš wellness je otvorený od 10:00 do 22:00 každý deň. Bazény s termálnou vodou a saunový svet sa Vás už nevedia dočkať.

Čarovné obdobie na konci roka prichádza aj do Strehovej. Vianoce sa pomaly vkrádajú aj k nám

Ešte nám zostalo zopár izieb na Silvestra, tak šup-šup, príďte sa so starým rokom rozlúčiť v našej spoločnosti. Môžete rezervovať priamo: https://www.strehova.sk/booking/1/?checkin=30.12.2018&checkout=02.01.2019&result=auto alebo na recepcii na t.č.: +421 47 430 88 11

Ešte máme posledné izby na plavecké jasličky BABYLOOK na Mikuláša (7.-9.12.2018). Rezervovať si ich môžete na +421 47 430 88 11 😊👨‍👩‍👦👩‍👧‍👧

Na Vianoce chceme byť doma s rodinou, na Silvestra na chate s priateľmi. A ako využiť dovolenku medzi tým? Príďte si oddýchnuť na povianočný wellness pobyt do Hotela Aquatermal*** v termíne 26.-28.12., alebo 27.-29.12.2018!

Spolu až 5 animátorov zabávalo našich najmenších hostí počas tohtoročného Halloweenu na tému Hotel Transylvania. V bohatom programe nechýbali samozrejme tekvice, ktoré sme rozžiarili pred hotelom a na leto sme si spomenuli tancovaním aquadance. A teraz už viete, prečo býva náš Halloween beznádejne vypredaný už niekoľko týždňov vopred ;)

Máte už rezervovaný váš pobyt?

#aquatermal

Rezervovať priamo

Vedeli ste, že pri online rezevácii priamo na našom webe nakúpite pobyt najvýhodnejšie? Všetky najlepšie akcie a zľavy nájdete vždy na našom webe. Vyskúšajte si priamu rezerváciu už aj so zabezpečenou online platbou. Vyberte, vyskladajte a nakúpte priamo na našom webe.