x
Super
92%

Už sme tam boli a vrátili sme sa. Super wellness, veľmi dobré a chutné večere, personál, pobyt bez výhrad.

Logo Zľavomat

Café&bar&restaurant - novinka v našom hoteli

Myšlienka vytvorenia priestoru pre rozšírenie reštaurácie tu bola už dlhšie. Cítili sme potrebu vytvoriť miesto pre všetkých, ktorí milujú dobré jedlo, vychutnajú si kvalitnú kávu, doprajú si výberový alkohol alebo sa radi pozozprávajú pri výnikajúcich dezertoch. A to nielen pre ubytovaných hostí, ale aj pre všetkých z okolia.

 

"Prístavba"reštaurácie, ako ju všetci tu voláme, je jednou z veľkých investícii minulého aj tohto roku. Vytvoril sa unikátny priestor pre skutočne výbornú A lá carte reštauráciu, kde môžeme splniť očakávania hostí prichádzajúcich "zvonku". Pôvodnú časť reštaurácie využívame pre raňajky a večere ubytovaných hostí a nová časť je ako stvorená pre príjemné posedenie a gastronomický zážitok.

 

Ako vznikal priestor CAFÉ & BAR & RESTAURANT?

Namiesto veľkých opisov, ktoré aj tak nemôžu vystihnúť čo sa tu dialo :), si môžete pozrieť proces v galérii.

 

Tím kuchyne na čele so šéfkuchárom Filipom Kapustom sa veľmi teší na každého hosťa v novej, vynikajúcej reštaurácii. Teraz na jeseň je v plnom prúde príprava nového jedálneho lístka, ktorý bude mať svoju premiéru už 1.10.2020. Nebudú chýbať jesenné špeciality ako aj mnoho skvelých netradične tradičných chutí.

Okrem Jedálneho lístka A lá carte sú pripravované aj zaujímavé denné obedové menu, z ktorých si zaručene každý vyberie. Ochutnať niečo nové je jednoduché, stačí prísť :) #podnastrehovu

 

Veríme, že v CAFÉ & BAR & RESTAURANT Hotela Aquatermal*** Vám budeme prinášať skvelé gastronomické zážitky, príjmené prostredie a úžasne strávený čas.

Budme sa tešiť na Vašu návštevu.

 

 

 

Zdieľajte tento článok s priateľmi

Máte už rezervovaný váš pobyt?

#aquatermal

Rezervovať priamo

Vedeli ste, že pri online rezevácii priamo na našom webe nakúpite pobyt najvýhodnejšie? Všetky najlepšie akcie a zľavy nájdete vždy na našom webe. Vyskúšajte si priamu rezerváciu už aj so zabezpečenou online platbou. Vyberte, vyskladajte a nakúpte priamo na našom webe.