x
Super
92%Veľmi pekné a vkusné zariadenie hotela, čistota na vysokej úrovni, gastronómia veľmi chutná a rozmanitá. Nesmierne ochotný a milý personál. Bonusom k termálnej vode bol saunový svet. Celkový dojem z pobytu bol úžasný a určite sa sem vrátime. Marta a 5 ďalsích dôchodcov z Bratislavy a Senca
Logo Zľavomat

Rezervujte si u nás pobyt bez obáv

Žijeme to naozaj zvláštnu dobu, a predovšetkým neistú. Chápme Vaše otázky, ktorých býva pomerne dosť, ako si rezervovať pobyt a platiť zálohu vopred, keď vlastne neviete (ani Vy a ani my), či na ten pobyt budete môcť prísť.

 

Vieme, ako na to. Rezervujte si pobyt bez obáv.

Pri rezervácii pobytu a zálohovej platbe Vám v prípade, že nebudete môcť prísť na pobyt, VRÁTIME PLNÚ SUMU ZÁLOHY. Nezáleží na tom, z akého dôvodu nebudete môcť prísť v súvislosti s COVID situáciou, či už pôjde o zrušenie z našej, alebo Vašej strany. Nebudeme teda uplatňovať štandardné storno podmienky, ale vrátime celú sumu zálohovej platby (alebo platby vopred v prípade online bookingu).

Relax u nás už mnohí veľmi dobre poznáte. Po intenzívnom a slnečnom lete je jeseň ako stvorená na termálnu vodu, relax vo vírivke, uvoľnenie sa v saunách či na masážach. K tomu výborná kuchyňa a pohodlné ubytovanie a Váš ideálny pobyt sa môže začať.

Aktuálne zmeny a podmienky pobytov neustále sledujeme a aktualizujeme. Viac sa dočítate v našom článku: COVID-19 - Aktuálne informácie.

 

Už najbižšie nás čaká úžasný HALLOWEEN v Aquatermal plný zábavy, animácii, piesní a kostlivcov z animovanej rozprávky COCO :)

 

Budeme sa tešiť na každého z Vás.

 

Tím Hotela Aqauetrmal***

 

 

 

 

 

 

Zdieľajte tento článok s priateľmi

Máte už rezervovaný váš pobyt?

#aquatermal

Rezervovať priamo

Vedeli ste, že pri online rezevácii priamo na našom webe nakúpite pobyt najvýhodnejšie? Všetky najlepšie akcie a zľavy nájdete vždy na našom webe. Vyskúšajte si priamu rezerváciu už aj so zabezpečenou online platbou. Vyberte, vyskladajte a nakúpte priamo na našom webe.