x
Super
92%

Všetko super – najväčší wellness, kvalitné masáže, výborná strava, milý personál, čisté a pekné izby, pekné okolie hotela, celý komplex super

Logo Zľavomat

ZATVÁRAME KUPKO Aquatermal!

Ďakujeme Vám milí priatelia za úžasnú sezónu na KUPKU Aquatermal 2021!

Sme veľmi radi, že ste využili prázdninové dni a prišli k nám na letné pobyty, alebo na kúpalisko či do chatovej alebo kempingovej zóny. Veríme, že aj pre Vás bolo toto leto plné zážitkov, nezabudnuteľných okamihov, krásnych dní a skvelej zábavy u nás.

 

Pripomeňme si niekoľko záberov z tohtoročnej sezóny na kúpalisku :)

 

 

Ďakujeme Vám všetkým, ktorí ste sa rozhodli podporiť domáci cestovný ruch po náročnom období.

Snažili sme sa robiť maximum pre to, aby ste sa u nás cítili dobre a aby ste si odnášali tie najkrajšie spomienky a zážitky. Budeme sa tešiť na sezónu 2022!

 

Naše poďakovanie patrí celému personálu, bez ktorého by sme si asi nedokázali udržať štandard, aký sme nastavili. Od našich stálych zamestnancov - kuchyne, čašníkov, chyžných, údržby, recepcie, masérov, wellness pracovníčok, administratívy a plavčíkov, až po sezónnych zamestnancov na pokladni, plavčíkov alebo upratovačiek vo vonkajšom areáli. ĎAKUJEME, že Vás máme.

 

Až do ďalšej letnej sozóny si u nás môžete vychutnať relax v rámci Vašich obľúbených pobytových balíčkov. Neváhajte a rezervujte si svoj pobyt už teraz. Budeme sa na Vás tešiť.

 

Tím Hotela Aquatermal***

Zdieľajte tento článok s priateľmi

Máte už rezervovaný váš pobyt?

#aquatermal

Rezervovať priamo

Vedeli ste, že pri online rezevácii priamo na našom webe nakúpite pobyt najvýhodnejšie? Všetky najlepšie akcie a zľavy nájdete vždy na našom webe. Vyskúšajte si priamu rezerváciu už aj so zabezpečenou online platbou. Vyberte, vyskladajte a nakúpte priamo na našom webe.