x
Super
92%Ako rodinka sa do hotela s radosťou vraciame. Vždy tú najdeme všetko čo sme si želali. Personál na 1*
Logo Zľavomat

ZATVÁRAME KUPKO Aquatermal!

Ďakujeme Vám milí priatelia za úžasnú sezónu na KUPKU Aquatermal 2021!

Sme veľmi radi, že ste využili prázdninové dni a prišli k nám na letné pobyty, alebo na kúpalisko či do chatovej alebo kempingovej zóny. Veríme, že aj pre Vás bolo toto leto plné zážitkov, nezabudnuteľných okamihov, krásnych dní a skvelej zábavy u nás.

 

Pripomeňme si niekoľko záberov z tohtoročnej sezóny na kúpalisku :)

 

 

Ďakujeme Vám všetkým, ktorí ste sa rozhodli podporiť domáci cestovný ruch po náročnom období.

Snažili sme sa robiť maximum pre to, aby ste sa u nás cítili dobre a aby ste si odnášali tie najkrajšie spomienky a zážitky. Budeme sa tešiť na sezónu 2022!

 

Naše poďakovanie patrí celému personálu, bez ktorého by sme si asi nedokázali udržať štandard, aký sme nastavili. Od našich stálych zamestnancov - kuchyne, čašníkov, chyžných, údržby, recepcie, masérov, wellness pracovníčok, administratívy a plavčíkov, až po sezónnych zamestnancov na pokladni, plavčíkov alebo upratovačiek vo vonkajšom areáli. ĎAKUJEME, že Vás máme.

 

Až do ďalšej letnej sozóny si u nás môžete vychutnať relax v rámci Vašich obľúbených pobytových balíčkov. Neváhajte a rezervujte si svoj pobyt už teraz. Budeme sa na Vás tešiť.

 

Tím Hotela Aquatermal***

Zdieľajte tento článok s priateľmi

Máte už rezervovaný váš pobyt?

#aquatermal

Rezervovať priamo

Vedeli ste, že pri online rezevácii priamo na našom webe nakúpite pobyt najvýhodnejšie? Všetky najlepšie akcie a zľavy nájdete vždy na našom webe. Vyskúšajte si priamu rezerváciu už aj so zabezpečenou online platbou. Vyberte, vyskladajte a nakúpte priamo na našom webe.