x
Super
92%Veľmi pekné a vkusné zariadenie hotela, čistota na vysokej úrovni, gastronómia veľmi chutná a rozmanitá. Nesmierne ochotný a milý personál. Bonusom k termálnej vode bol saunový svet. Celkový dojem z pobytu bol úžasný a určite sa sem vrátime. Marta a 5 ďalsích dôchodcov z Bratislavy a Senca
Logo Zľavomat

Leto na KUPKU je jednoducho super!

Leto u nás je Vááááu!

Letná sezóna je na našom KUPKU Strehová skutočne nabitá. Deťúrence prázdninujú, rodičia dovolenkujú, teda aspoň pokiaľ je to možné, slniečko svieti a voda láka :) A tá naša termálna ešte o niečo viac.

O zábavu je tu vždy postarané. Okrem kúpaliskových atrakcií, teda tobogánov (2 tobogány do zábavného bazéna, jeden veľký tobogán so spúťaním sa na nafukovačkách), trojitej šmýkačky do bazéna a ďalších zábavných vecí je program spestrený aj tímom animátorov. Tí sú s nami celé leto, organizujú množstvo súťaží, bazénových párty, vodnú gymnastiku a nechýbajú ani tematické dni vždy zladené do nejakej zaujímavej témy. Môžete stretnúť pirátov, námorníkov, Indiánov, Flamego tanečníkov a moho ďalších.  Pre najmenších sú tu naši maskoti, ktorí im spríjemnia deň a zaručene vyčaria úsmev na tvári.

 

Detské i športové ihriská v areály sú k dispozícii kedykoľvek počas otváracích hodín. Zabaviť sa dá samozrejme aj tu, či už na preliezkach a hojdačkách, alebo pri plážovom volejbale.

Ak to už u nás poznáte, tak viete, že väčšina areálu je trávnatá a aj pre tých, ktorí hľadajú slnečné lúče a pokoj napríklad pri knihe, je naše Kupko ako stvorené.

 

My už sa nevieme letnej sezóny dočkať, a čo Vy? A otvorenie bude skvelé, hoci ešte nevieme naplánovať počasie, tak si ho nenechajte ujsť! :)

Zdieľajte tento článok s priateľmi

Máte už rezervovaný váš pobyt?

#aquatermal

Rezervovať priamo

Vedeli ste, že pri online rezevácii priamo na našom webe nakúpite pobyt najvýhodnejšie? Všetky najlepšie akcie a zľavy nájdete vždy na našom webe. Vyskúšajte si priamu rezerváciu už aj so zabezpečenou online platbou. Vyberte, vyskladajte a nakúpte priamo na našom webe.