x
Super
92%Veľmi pekné a vkusné zariadenie hotela, čistota na vysokej úrovni, gastronómia veľmi chutná a rozmanitá. Nesmierne ochotný a milý personál. Bonusom k termálnej vode bol saunový svet. Celkový dojem z pobytu bol úžasný a určite sa sem vrátime. Marta a 5 ďalsích dôchodcov z Bratislavy a Senca
Logo Zľavomat

Bude väčšia, krajšia, lepšia... naša reštaurácia!

Tí, ktorí k nám chodíte častejšie, ale aj tí, ktorí ste k nám zavítali prvý krát, ste si určite všimli nejaký ten „neporiadok“ pred dverami našej recepcie. A všimli ste si asi aj to, že je to taký ten stavebný neporiadok, bez ktorého sa nezaobíde asi žiadna stavba.  V Aquatermali totiž bude novšia a lepšia reštaurácia, ktorá sa rozšíri a vznikne tak unikátny priestor pre Vás, našich hostí.

Vždy čerstvé a kvalitné suroviny, moderné menu a lákavá ponuka, to je stručné zhrnutie našej reštaurácie a kuchyne, kde sa toto všetko deje. Keďže na dobré jedlo si potrpíme, a s vášňou a zanietením Vám ho aj pripravujeme, robíme všetko pre to, aby ste sa u nás cítili dobre a svoj pobyt si vychutnali. Nová časť reštaurácie bude slúžiť aj pre hostí „zvonku“, ktorí si v ponuke À la carte tú svoju obľúbenú dobrotu zaručene vyberú.  

Stavebné práce sú v plnom prúde, už v máji predpokladáme otvorenie novej a vylepšenej časti reštaurácie. Otvorenie bude fantastické, budú nás čakať novinky na jedálnom lístku, rozšírený bar a aj krásny novučičký priestor, ktorý sa Vám, dúfame, bude páčiť. Určite Vás budeme včas informovať, my sa otvorenia už nevieme dočkať :)

   

Zdieľajte tento článok s priateľmi

Máte už rezervovaný váš pobyt?

#aquatermal

Rezervovať priamo

Vedeli ste, že pri online rezevácii priamo na našom webe nakúpite pobyt najvýhodnejšie? Všetky najlepšie akcie a zľavy nájdete vždy na našom webe. Vyskúšajte si priamu rezerváciu už aj so zabezpečenou online platbou. Vyberte, vyskladajte a nakúpte priamo na našom webe.