x
Super
92%Ako rodinka sa do hotela s radosťou vraciame. Vždy tú najdeme všetko čo sme si želali. Personál na 1*
Logo Zľavomat

Aktuálne dopravné obmedzenie

Chystáte sa k nám na pobyt, alebo na kúpalisko? Tak tento oznam je práve pre Vás.

Zvyknete k nám cestovať od Zvolena najkratšou cestou tak, že za obcou Vígľaš odbočite vpravo a pokračujete cez Slatinské Lazy, Horný a Dolný Tisovník?

Tak práve táto cesta (na mapke označená modrou farbou) je z dôvodu rekonštrukcie mosta a opravy vozovky uzatvorená od 01.06.2023. Dopravná uzávierka by mala trvať 100 dní.

Odporúčame Vám využiť tieto obchádzkové trasy (na mapke označené šedou farbou)

  • Za obcou Vígľaš pokračujete hlavnou cestou smerom na Vígľaš - Pstruša, Detva, Kriváň. Za Kriváňom odbočíte vpravo na Podkriváň a pokračujete cestou cez Ábelovú, Šuľu, Senné, Brusník, Hornú Strehovú a Slovenské Kľačany.

          Obchádzka je menej frekventovaná, ale je tam užšia cesta a na niektorých úsekoch opravujú cesty.

  • Za obcou Vígľaš pokračujete hlavnou cestou smerom na Vígľaš - Pstruša, Detva, Kriváň, Mýtna, Lovinobaňa, Tomášovce, Halič, Lehôtka, Ľuboreč, Závada, Slovenské Kľačany. 

           Ak máte ďialničnú známku, môžete si cestu skrátiť po rýchlostnej ceste R2 v úsekoch:

           Zvolenská Slatina - Pstruša, Pstruša - Kriváň, Mýtna - Tomášovce.

Dúfame, že naše informácie budú pre Vás užitočné a pevne veríme, že aj keď Vám bude trvať cesta k nám o niečo dlhšie, tak Vás to neodradí a prídete k nám zrelaxovať.

           

Zdieľajte tento článok s priateľmi

Máte už rezervovaný váš pobyt?

#aquatermal

Rezervovať priamo

Vedeli ste, že pri online rezevácii priamo na našom webe nakúpite pobyt najvýhodnejšie? Všetky najlepšie akcie a zľavy nájdete vždy na našom webe. Vyskúšajte si priamu rezerváciu už aj so zabezpečenou online platbou. Vyberte, vyskladajte a nakúpte priamo na našom webe.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím