x
Super
92%

Bol to už náš druhý pobyt v tomto zariadení, boli sme veľmi spokojný, vyhovuje nám hlavne neobmedzený vstup do bazénov a sáun.

Logo Zľavomat

Leto po Strehovsky? Na KUPKU! :)

Leto u nás je čarovné. Pre nás hlavná, najnáročnejšia a najkrajšia sezóna. 

Na KUPKU Aquatermal Strehová je toto krásne obdobie skutočne nabité. Deti prázdninujú, rodičia dovolenkujú, teda aspoň pokiaľ im to povinnosti dovolia, slnko svieti a voda láka :) A tá naša termálna Strehovská ešte o niečo viac. 

 

O zábavu je tu vždy postarané. Množstvo atrakcií, tobogánov, šmýkačiek, no aj fantastický animačný program sú neoddeliteľnou súčasťou Strehovského kúpaliska. Tím animátorov je s nami celé leto a stará sa o fantastickú atmosféru a zábavu. Skáču, tancujú, predvádzajú aquagymy (po našom tzv. "akváče" :) opaľujú sa podľa trička a vďaka nim sa u nás nenudíte. Samozrejme, ani jeden deň nesmú chýbať ani naši legendárni maskoti, Kupko a Dráčik Streháčik, ktorí každému zaručene vyčaria úsmev na tvári.

Aké bolo teda leto u nás? Pozrite si galériu :)

 

Zdieľajte tento článok s priateľmi

Máte už rezervovaný váš pobyt?

#aquatermal

Rezervovať priamo

Vedeli ste, že pri online rezevácii priamo na našom webe nakúpite pobyt najvýhodnejšie? Všetky najlepšie akcie a zľavy nájdete vždy na našom webe. Vyskúšajte si priamu rezerváciu už aj so zabezpečenou online platbou. Vyberte, vyskladajte a nakúpte priamo na našom webe.