x
Super
92%Ako rodinka sa do hotela s radosťou vraciame. Vždy tú najdeme všetko čo sme si želali. Personál na 1*
Logo Zľavomat

Halloween 2021 v Hoteli Aquatermal***

Halloweensky pobyt je už tradične jeden z tých naobľúbenejších. A my sme radi, že aj tento rok sme sa napriek náročnej situácii mohli tešiť z Vášho záujmu o špeciálny víkendový pobyt v štýle rozprávky COCO.

 

Día de Los Muertos v Hoteli Aquatermal***

Coco je rozprávka, ktorá chytí za srdiečko takmer všetkých, čo ju kedy videli. Hovorí o rodine, o dôležitosti vzájomnej podpory a najmä o tom, ako nezabúdať na svojich predkov a na tých, ktorí tu s nami už nie sú. Krásne vykreslený príbeh chlapca Miguela a jeho cesty na druhej strane v ríši kostlivcov za získaním požehnania a za návratom k svojej milovanej rodine. Ak ju ešte niekto nevidel, určite odporúčame všetkými desiatimi! Nádherný príbeh špeciálne na víkend, kedy si pripomíname Sviatok všetkých svätých ako aj Pamiatku zosnulých.

 

Masky, kostýmy a skvelá nálada nemohli chýbať!

Špeciálne vyzdobený hotel práve na mexický štýl, personál v parádnych maskách, veľa zábavy a smiechu a hier. Taký je Halloween u nás, kto tento rok prišiel, určite neoľutoval! :) Atmosféru doplnili skvelí animátori, ktorí vymýšľali program a zabávali všetky detičky. Ani deti sa nenechali zahanbiť a väčina z nich mala úžasné masky. Nechýbala minidisko, rôzne hry a súťaže, tvorivé dielničky, vyrezávanie tekvíc či aktivity vonku na čerstvom vzduchu. Bol to vydarený a zábavný víkend a my sa tešíme, že ste boli s nami :)

 

Viac z tohto krásneho víkendu Vám prinášame v galérii. Gracias Muchachos!

 

Zdieľajte tento článok s priateľmi

Máte už rezervovaný váš pobyt?

#aquatermal

Rezervovať priamo

Vedeli ste, že pri online rezevácii priamo na našom webe nakúpite pobyt najvýhodnejšie? Všetky najlepšie akcie a zľavy nájdete vždy na našom webe. Vyskúšajte si priamu rezerváciu už aj so zabezpečenou online platbou. Vyberte, vyskladajte a nakúpte priamo na našom webe.