x
Super
92%Veľmi pekné a vkusné zariadenie hotela, čistota na vysokej úrovni, gastronómia veľmi chutná a rozmanitá. Nesmierne ochotný a milý personál. Bonusom k termálnej vode bol saunový svet. Celkový dojem z pobytu bol úžasný a určite sa sem vrátime. Marta a 5 ďalsích dôchodcov z Bratislavy a Senca
Logo Zľavomat

Aké je leto u nás? Úžasné!

Ak ste už u nás boli, tak viete. Ak nie, tak Vás srdečne pozývame a veríme, že spolu prežijeme to najkrajšie leto na KUPKU :)

Prázdniny sú asi ten najkrajší čas pre všetky deti. A aj pre rodičov, ktorí si aspoň na chvíľu môžu oddýchnuť od povinností a pracovného vyťaženia. 

Pre nás je toto najnáročnejšie, no zároveň najkrajšie obdobie celého roka!

 

Na našom KUPKU Vás čaká mnoho zážitkov a zábavy. V 6 bazénoch s termálnou vodou sa budete môčť vyšantiť, alebo si užívať blahodárne účinky teplej vody v dvoch kľudových bazénoch. naopak v zábavnom bazéne Vás čaká každý deň niekoľko aquagymov (cvičení v bazéne), súťaží, zábavy a špliechania.

Naši animátori a maskoti Kupko a Dráčik Streháčik každý deň privítajú a zabavia deti, no aj dospelých. Ich tradičné kolečko okolo kúpaliska neobíde nikoho :) a nikdy neviete, čo od nich čakať. Animátori celý deň moderujú, súťažia, cvičia, hrajú na želanie a rozdávajú dobrú náladu. Práve oni vždy naladia našich návštevníkov na krásny deň. A každý víkend organizujeme v inej téme. Cez indiánov, havaj, folklór, námorníkov, španielske flamego rytmy a rôzne iné! Určite to stojí za to.

 

Ak ste sa naladili na leto a slnečné dni, pozrite si našu ponuku na letný pobyt.

Budeme sa na Vás tešiť! 

 

Zdieľajte tento článok s priateľmi

Máte už rezervovaný váš pobyt?

#aquatermal

Rezervovať priamo

Vedeli ste, že pri online rezevácii priamo na našom webe nakúpite pobyt najvýhodnejšie? Všetky najlepšie akcie a zľavy nájdete vždy na našom webe. Vyskúšajte si priamu rezerváciu už aj so zabezpečenou online platbou. Vyberte, vyskladajte a nakúpte priamo na našom webe.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím