x
Super
92%

Už sme tam boli a vrátili sme sa. Super wellness, veľmi dobré a chutné večere, personál, pobyt bez výhrad.

Logo Zľavomat

Jarné prázdniny v Aquatermal***

Jarné prázdniny prichádzajú a vy neviete kam s deťmi? Zoberte ich k nám a spojte pobyt s výletmi do okolia!

Vychutnajte si prázdniny v termálnej vode, relax vo wellnesse, alebo zábavu so svojimi deťmi v bazéne. K tomu všetkému výborná gastronómia, ochotný personál a indoorové aktivity (X-box, biliard, ping-pong, stolný futbal, šípky, detský kútik).

Zdá sa Vám, že je stále málo? Tak spojte pobyt s jednodňovými výletmi do okolia! Náš hotel sa nachádza v prostredí Novohradu, kde sa nachádza množstvo kultúrnych a historických pamiatok. Máme pre Vás skvelé tipy, stačí sa len správne rozhodnúť: https://www.strehova.sk/tipy-na-vylety/ . A viete čo je po výlete najlepšie? No predsa dokonalý relax v našom wellness centre a skvelé jedlo v našej reštaurácii.

 

 

 

LAST MINUTE PONUKA: 1 DIEŤA DO 11,99r. NA PRÍSTELKU = GRÁTIS

(akcia platí na pobyt v termíne od 25.02. do 10.03.2024)

 

POBYT PRE 2 OSOBY NA MINIMÁLNE 2 NOCI. BALÍK OBSAHUJE:

  • ubytovanie v dvojlôžkových izbách
  • polpenzia /raňajky a večere/
  • neobmedzený Aquatermal vstup /vstup do vnútorných bazénov/ počas celého pobytu od 10:00 do 22:00 hod.,
  • neobmedzený Wellness & SPA vstup /vstup do saunového sveta/ cez týždeň od 14:00 do 22:00 hod a cez víkend od 10:00 do 22:00 hod.
  • X-BOX, šípky, ping-pong, detský kútik, wifi a parkovanie ZADARMO
  • 1 dieťa do 11,99r na prístelku GRÁTIS!

 

CENA POBYTU:

Cena pobytu a dostupnosť izieb sa Vám zobrazí pri online rezervácii, keď si vyberiete konkrétny termín a zadáte počet dospelých osôb a detí. Na cenu sa rovnako môžete informovať telefonicky na t.č.: +421 47 430 88 11 alebo e-mailom na info@strehova.sk

 

 

Sme tu pre Vás a budeme sa snažiť urobiť všetko pre Váš dokonalý oddych.

Zážitok v každom okamihu.

 

Máte už rezervovaný váš pobyt?

#aquatermal

Rezervovať priamo

Vedeli ste, že pri online rezevácii priamo na našom webe nakúpite pobyt najvýhodnejšie? Všetky najlepšie akcie a zľavy nájdete vždy na našom webe. Vyskúšajte si priamu rezerváciu už aj so zabezpečenou online platbou. Vyberte, vyskladajte a nakúpte priamo na našom webe.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím