Masáže

Zrelaxujte a urobte niečo pre svoje zdravie

Zrelaxujte a urobte niečo pre svoje zdravie.

 

Masáž, ktorú si každý z nás z času na čas masáž dopraje, nie je to iba príjemne strávená chvíľa. Zdravotné výhody masáže, alebo inak povedané masážnej terapie, sú rozsiahlejšie ako ste si možno mysleli. Masáž je riešenie ak hľadáte potrebnú relaxáciu, potrebujete znížiť svalové napätie alebo sa chcete zbaviť chronických bolestí. Jednoducho povedané, uvoľníte sa fyzicky aj psychicky.
Tu je aspoň čiastočný zoznam vecí, s ktorými vám vie masáž pomôcť. Sú to napríklad: depresia, úzkosť, problémy s kĺbmi, syndróm karpálnych tunelov, edémy, bolesti hlavy a migrény, nespavosť, pooperačná rehabilitácia, svalové kŕče, zranenia pri športe, stres, astma, chronický únavový syndróm, estetické formovanie postavy, tráviace ťažkosti, parkinsonova choroba, skolióza.

Masáž je vhodná pre ľudí všetkých vekových kategórií a slúži tiež veľmi dobre ako prevencia pred chorobami a rôznymi infekciami.

 

V našom Wellness centre sú Vám denne od 10:40 do 19:50 k dispozícii naši školení maséri, ktorí sú pripravení postarať sa o Vás, aby ste  z nášho Wellness centra neodišli len vysaunovaní, ale aj zrelaxovaní z príjemnej masáže.

 

Typ masážeCena masážeTrvanie masáže
Masáž chrbta a šije18 €30 min.
Masáž celého tela32 €60 min.
Masáž nôh13 €25 min.
Reflexná masáž chodidiel      Novinka! 18 €25 min.
Masáž rúk8 €20 min.
Masáž hlavy8 €15 min.
Medová masáž19 €30 min.
Bankovanie19 €30 min.
Východná relax masáž hlavy32 €60 min.
Masáž lávovými kameňmi30 €60 min.
Ušné sviečky                           Novinka!13 €20 min.